Best Shows of Little Planets - Video Sharing Platform

www.bestshow.co

مشتری:
بست شو
پروژه:
طراحی سایت اشتراک ویدئو
وبسایت:
www.bestshow.co

طراحی سایت اشتراک ویدئوی بست شو


وب سایت اشتراک ویدئوی بست شو یکی از خاصترین سیستم های اشتراک ویدئو در ایران میباشد. این سایت با محتوایی بسیار خاص به سرعت جایگاه خود را در میان بییندگان ایرانی کسب کرده است. این سایت بر اساس هسته برنامه نویسی قدرتمند پارسه طراحی شده که قابلیت پردازش درخواست های بالا را دارد.

پنل قدرتمند


پنل قدرمتمند و تکمیل سیستم اشتراک ویدئوی بست شو یکی از قابلیت هایی است که این سایت را از رقبای خود متمایز تر میکند

طراحی اختصاصی


این استارت آپ بزرگ توسط برنامه نویسی و گرافیک اختصاصی طراحی شده است. پس از زمان شروع استارت آپ مهمترین عامل موفقیت تیم برنامه نویسی، طراحی گرافیک و ایده پردازی میباشد.

جشنواره وب ایران


وب سایت اشتراک ویدئوی بست شو برترین سایت اشتراک ویدئو به انتخاب مردمی در دهمین جشنواره وب ایران میباشد.

قابلیت توسعه


در ساخت استارت آپ ها قابلیت توسعه یکی از مهمترین اصول میباشد. سیستم انعطاف پذیر برنامه نویسی پارسه قابلت ارتقاع را در هر مرحله ای را دارد

طراحی رسپانسیو


همه روزه به تعداد بازدیدکنندگان وبسایت ها از طریق گوشی های هوشنمد افزوده میشود. در طراحی واکنش گرا کاربرانی که با کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ وارد سایت شده اند محتوای کامل صفحه با تمام جزئیات آن را مشاهده خواهند کرد. ولی با کوچکتر شدن صفحه نمایش بخش های غیر ضروری سایت حذف شده و فقط مهمترین قسمت های آن نمایش داده خواهند شد.


 

محلی برای تحقق ایده های شما


بست شو ایده ای بود که به واقعیت پیوست و اکنون یکی از سایت های برتر اشتراک ویدئوی ایران میباشد. اگر شما هم بدنبال محلی برای تحقق ایده های خود هستید با کارشناسان پارسه تماس بگیرید.