ISTILIK Logo, Catalogue & Website Design

www.istilik.com

مشتری:
کارخانه ایستیلیک
پروژه:
طراحی لوگو، کاتالوگ و وبسایت ایستیلیک
وبسایت:
www.istilik.com

طراحی وبسایت کارخانه ایستیلیک


کارخانه صنایع ایستیلیک یکی از پر آوازه ترین مجموعه های تولید انواع سیستم گرمایشی صنعتی، مخازن گاز و کارواش های نانو بخار در ایران میباشد. این مجموعه با رویکرد کیفیت جهانی صادر کننده انواع محصولات خود به سایر کشور ها نیز میباشد.
افتخار مشاوره انتخاب نام برند، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ و طراحی وبسایت این مجموعه صنعتی بزرگ را داریم.

داستان خلق یک برند


این داستان که مسیر موفقیت افتخار آمیز یک شرکت است با جلسه ای صمیمانه در مورد مشاوره انتخاب برند تجاری شروع شد و منجر به خلق برند تجاری ایستیلیک شد. ایستیلیک ریشه ترکی دارد و به معنی گرمی میباشد.

طراحی لوگو


لوگوی ایستیلیک کاملا گویای اصالت صنعتی و پرچمدار بودن این مجموعه در زمینه انواع سیستم های گرمایشی و کارواش های نانو بخار میباشد.

فتح بازارهای جهانی


کاتالوگ ایستیلیک به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده. برای فتح بازارهای جهانی شما به یک زبان طراحی جهانی نیز نیازمند هستید. طراحی حرفه ای و مدرن همراه با شناخت طیف مخاطبان شما باعث تاثیر گذاری هرچه بیشتر شما در نمایشگاه ها و مذاکرات بین المللی خواهد شد.

خلاقیت و تاثیر گذاری


کاتالوگ شما فقط ۳۰ ثانیه برای تاثیر گذاری روی مشتریان شما فرصت دارد. یک کاتالوگ جامع خوب باید بازارهای هدف شما را بشناسد، محصولات و خدمات شما را بر اساس نیازهای بازار هدف به بهترین شکل و با زبانی خلاقانه به عرصه نمایش بگذارد.

عکاسی صنعتی


تصاویر محصول در کاتالوگ های صنعتی نیازمند عکاسی حرفه ای هستند. عکاسی صنعتی محصولات ایستیلیک توسط دپارتمان عکاسی پارسه صورت گرفته است.

طراحی وبسایت


وب سایت ایستیلیک نیز هماهنگ با سایر المان ها، شخصیت، لوگو و رنگ های سازمانی این مجموعه طراحی شده است. در مسیری که از مشاوره انتخاب برند طی کرده بودیم به وبسایت این مجموعه رسیدیم و هماهنگی در کلیه طراحی ها نمایان میباشد. این یکی از مزیت های پارسه وب میباشد که با واحد های طراحی گرافیک، ایده پردازی، برنامه نویسی، مالتی مدیا و عکاسی پاسخگوی همه نیازهای شما میباشد.

اگر نیاز به ورود به بازار های بین المللی دارید یک وبسایت حرفه ای به شما کمک بسیار شایانی خواهد کرد و موفقیت وبسایت ایستیلیک در ورود به بازارهای بین المللی برای ما بسیار مزین شادی و افتخار بوده است.


نمایش سایت